Dorzuć się do puszki WOŚP

Bezpłatne porady prawne dla osób niezamożnych.

Paweł Jaczewski

 24 stycznia 2010    22:26

poradnia_logoStudencka Poradnia Prawna działająca przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie udziela bezpłatnych, pisemnych opinii prawnych osobom niezamożnym...

Udzielamy porad z zakresu prawa:


  • cywilnego (prawo lokalowe, odszkodowania, reklamacje, umowa zlecenia, umowa o dzieło, spadki, zasiedzenie, darowizny, zasiedzenie, egzekucja komornicza itp.),

  • karnego  (warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary, wyrok łączny, odszkodowanie za złe warunki odbywania kary itp. ),

  • rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty itp.),

  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (pozwy o wypłatę wynagrodzeń ze stosunku pracy, domaganie się odszkodowań z zakładów ubezpieczeń itp.).


Jeśli masz wątpliwość czy Twoja sprawa nadaje się do rozpatrzenia w naszej Poradni przed przyjściem zadzwoń w godzinach otwarcia pod numer podany poniżej.

Sporządzamy również pisma procesowe do sądów.

Każda porada sporządzona przez studentów (IV i V roku prawa) jest zatwierdzana przez Opiekuna naukowego !

Każda sporządzona przez naszą Poradnie opinia i pismo są BEZPŁATNE !

Kontakt z nami:
ul. Jagiellońska 59, pok. A1
03-301 Warszawa,
tel.: (022) 519 22 38
e-mail:  poradnia@kozminski.edu.pl.
Godziny otwarcia: wtorki od godziny 9:00 do 14:00, środy od 14:00 do 18:00 oraz w czwartki i piątki w godzinach 9:00 - 14:00.

UWAGA !
Z powodu sesji egzaminacyjnej porad udzielamy od 15 lutego !

Dojazd do Poradni z Marek:

  • Linia 732 do Żerania FSO, należy przejść przejściem podziemnym z pętli autobusowej na tramwajową i przesiąść się w tramwaje 16, 18, 22 do przystanku Batalionu Platerówek.

  • Linia 718 (738, 805) do Dworca Wileńskiego, przesiadka w tramwaj 22 (kierunek Żerań FSO) do przystanku Batalionu Platerówek.

  • Linia 740 do Młodzieńczej, z tego samego przystanku przesiadka w 199 do Pl. Hallera i na Pl. Hallera przesiadka w 22 (kierunek Żerań FSO) do przystanku Batalionu Platerówek.


Wejście do szkoły znajduje się pomiędzy przystankami Pimot i Batalionu Platerówek. Poradnia mieści się w budynku A, obok stanowiska ochrony.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry