Dorzuć się do puszki WOŚP

Rusza sms-owy serwis informacyjny Urzędu Miasta Marki

Piotr Matusiak UMMarki

 25 stycznia 2010    16:11

smsmarki500nrDzięki innowacyjnej usłudze, na Państwa telefon komórkowy będą wysyłane aktualne informacje o ciekawych wydarzeniach z terenu Miasta Marki
Urząd Miasta Marki uruchomił nowy system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych. Dzięki bezpłatnym sms-om markowianie będą powiadamiani o zagrożeniach i awariach, miejskich inwestycjach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych.
Zarejestrowani użytkownicy serwisu dowiedzą się także o bezpłatnych badaniach lekarskich, programach zdrowotnych, edukacji szkolnej i przedszkolnej oraz innych wydarzeniach z życia miasta.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS* o treści SMSMARKI na numer 515 793 229.


*Koszt wysłania takiej wiadomości jest zgodny z cennikiem właściwego operatora telefonii komórkowej.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry