Recital Izabeli Kopeć w MOK w Markach

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 26 stycznia 2010    14:03

2010-01-31_izabela-kopec_recitalsMarecki Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie 31 stycznia 2010 roku - w niedzielę - o godz. 16.00 na recital IZABELI KOPEĆ oraz promocję nowego albumu artystki p.t.: "Five". Wstęp wolny!
Informacje o artystce:
Izabela Kopeć to znakomita wokalistka, kompozytor i producent muzyczny. Jej głos to jeden z najpiękniejszych mezzosopranów lirycznych. Solistka jest absolwentką Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jej staranne i wszechstronne wykształcenie, które zdobyła w szkołach muzycznych i w czasie studiów nie tylko w dziedzinie wokalistyki, ale także gry aktorskiej i ruchu scenicznego sprawia, że gdy pojawia się na scenie, potrafi oczarować publiczność zarówno pięknym głosem, jak i swoją urzekającą osobowością i kreacją artystyczną.
Niezwykłe możliwości wokalne artystki oraz wszechstronne zainteresowania muzyczne pozwalają jej w oryginalny sposób łączyć dwa, zdawałoby się, odległe światy: szlachetny świat muzyki klasyczne i niezwykły, mezzosopranowy głos operowy ze światem wysublimowanej muzyki popularnej, gdzie wyśpiewywane przez wokalistkę liryczne dźwięki, płynnie zamieniają się w delikatny "biały" głos o przepięknej, wzruszającej barwie.
Zobacz stronę artystki : http://www.izabelakopec.pl/

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry