Autobus linii 718 ostrzelany w Strudze.

Paweł Jaczewski Komunikacja

 29 stycznia 2010    03:51

ZTM_logoKolejny atak na komunikację miejską.  Nikt w autobusie nie został ranny. Szczegóły w dalszej części wiadomości...Pojazd linii 718 jechał przed godz. 13 ulicą Piłsudskiego do pętli Czarna Struga. W środku było kilka osób. Część wysiadła na przedostatnim przystanku przy Legionowej. Gdy autobus ruszył, padły strzały. Śrut uszkodził dwie szyby. Jedną rozbił całkowicie, druga popękała.

- Choć w czasie ostrzelania autobusu w środku było dwóch pasażerów, żaden z nich nie zareagował i nie powiadomił kierowcy. On sam słyszał nawet jakiś huk, ale myślał, że ktoś rzucił śnieżką - opowiada policjant.

Prowadzący autobus dopiero na pętli odkrył, co się stało, i zaalarmował dyspozytora ruchu, a ten policję. Pasażerowie zdążyli już jednak wysiąść i odejść.

Mundurowi dokładnie obejrzeli autobus. -  Nie ma wątpliwości. Został on ostrzelany z wiatrówki - tłumaczy jeden z funkcjonariuszy. Do wieczora mimo poszukiwań nikogo nie zatrzymano.

To już drugi przypadek w tym tygodniu ostrzelania z wiatrówki pojazdu komunikacji miejskiej.

Artykuł pochodzi ze strony internetowej Życia Warszawy.

Bezpośredni link do całości artykułu oraz do zdjęcia autobusu :

Ostrzelany autobus

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry