I zimowy obóz Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai - Zawoja 2010

Piotr Wysocki SP1 UKSSanchin

 15 lutego 2010    17:04

Obraz 438W dniach 1 - 7.02.2010 r. w Zawoi u podnóża Babiej Góry Karateka z Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN" aktywnie spędzali pierwszy tydzień zimowych ferii. W programie obozu oprócz codziennych treningów znalazły się również zajęcia na świeżym powietrzu. Spacery po okolicznych wzniesieniach pozwoliły na podziwianie wspaniałych krajobrazów Beskidów Zachodnich, zjazdy na sankach czy "jabłuszkach" dostarczały odpowiedniej porcji adrenaliny a ?wojny? na śnieżki wyczerpywały ostanie rezerwy sił.

Jeden dzień zarezerwowany został na wycieczkę do Republiki Słowackiej. U naszych południowych sąsiadów zwiedziliśmy pięknie położony (112 metrów ponad lustrem rzeki Orawy) Zamek Orawski, którego początki datuje się na I połowę XIII wieku oraz dla relaksu zażywaliśmy kąpieli w basenach termalnych (Meander Park Oravice), wspaniałe uczucie - na zewnątrz 8 stopni mrozu a w wodzie + 45°C.

Wielkim wydarzeniem dla dzieci był kulig zorganizowany przez babiogórskich górali połączony z pieczeniem kiełbasek, które po przejażdżce smakowały wybornie. Jako zajęcia uzupełniające zaplanowano prace manualne z ekosiankiem, masą solną oraz wykonywanie naczyń pod okiem garncarza i malowanie na szkle. Wieczorami dla chętnych organizowane były dyskoteki z karaoke, każdy mógł się popisać swoim talentem wokalnym? Zapewne niezapomnianym przeżyciem był też występ gawędziarzy zawojskich, którzy w humorystyczny sposób opowiadali o historii regionu, panujących zwyczajach i przekazywanych przez pokolenia legendach. Nie obyło się bez tradycyjnego lepienia bałwana i choć 10 stopniowy mróz przeszkadzał (śnieg się nie lepił) to po blisko godzinnej pracy udało się go postawić. Miła atmosfera, wspaniałe atrakcje oraz wyborna kuchnia DW "JODŁA" sprawiły, że ten tydzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Organizacja obozu została wsparta przez Urząd Miasta Marki w formie pokrycia części kosztów przejazdu. W imieniu zawodników UKS "SANCHIN" - DZIĘKUJĘ !!!

Więcej zdjęć na www.karate-marki.pl

Wspomóż działanie naszego klubu, jesteśmy organizacją pożytku publicznego, przekaż swój 1% podatku na UKS "SANCHIN", nie jesteś pewien jak to zrobić? Zajrzyj na www.karate-marki.pl

Sekretarz UKS "SANCHIN"
mgr Piotr Wysocki


[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry