Koncert "200 lat ballady amerykańskiej w MOK - 14. II. 2010

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 11 lutego 2010    13:43

2010-02-14_cotton-cat_koncert-1Marecki Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie w niedzielę, 14 lutego 2010 o godz. 16.00 na koncert duetu COTTON CAT "200 lat ballady amerykańskiej". Wstęp wolny.

Informacje o artystach:
Duet Cotton Cat to małżeństwo: wokalistka Aneta Michalska oraz wokalista i gitarzysta Kuba Michalski.
Program ?200 lat ballady amerykańskiej? (promujący najnowszą płytę zespołu) zawiera piosenki począwszy od najstarszych, z początku XIX wieku, aż do utworów współczesnych. Wiele z nich weszło do kanonu muzyki popularnej, jak choćby piosenki duetu Simon and Garfunkel, Joan Baez, Dona Mc Leana czy grupy Kansas.
Inne są może mniej znane w Polsce, wszystkie jednak znaczące dla historii i kultury amerykańskiej.
Cotton Cat powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych w Warszawie.
Ma na swoim koncie pięć płyt, dwa teledyski, transmitowane na żywo koncerty radiowe i sukcesy w Liście Polskich Przebojów Pr 1 PR. Kilka utworów (Opowieść o Ikarze, W Dublinie,Pożegnanie gór, Irlandzki Diabeł, Celtycka noc, Elaine, Trzy pory roku) zyskało znaczną popularność. Po koncercie można będzie nabyć płyty zespołu.
ZAPRASZAMY!
Marecki Ośrodek Kultury
Marki, ul. Fabryczna 2 tel. 22 781-14-06

2010-02-14_cotton-cat_koncert-1

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry