Kochane dzieci, drodzy uczniowie szkół podstawowych!

Michał Suchecki UKSStruga

 30 grudnia 2007    22:56

MaskotkaNa najbliższą sobotę, tj. 05.01.2008 mamy dla Was wspaniałą propozycję spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy do Zespołu Szkół Nr 2 w Markach (ul. Wczasowa 5) na Noworoczny Turniej Warcabowy, w którym... każdy wygrywa!

Nagrody dla uczestników turnieju to prześliczne maskotki, które niedawno ? w dniu swojego ślubu otrzymali Grażyna i Marcin Grzesiakowie, członkowie UKS ?Struga?. Zgodnie z ich życzeniem weselni goście obdarowali nowożeńców ślicznymi pluszakami, już wtedy przeznaczonymi na warcabowy turniej dla Was. Wystarczy przyjść, zagrać w warcaby z kilkoma przeciwnikami, by otrzymać niespodziankę. A może wygrać? Zapraszamy wszystkich amatorów gry w warcaby. Przyjdźcie o godzinie 10.45 i zarezerwujcie sobie czas do 15.30.
Udział w turnieju jest bezpłatny!
Czekamy!

Organizatorzy -
Uczniowski Klub Sportowy ?Struga?

Ogłoszenie w wersji PDF

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry