Pomoc dla niepełnosprawnych uczniów

Włodzimierz Karpiński

 3 stycznia 2008    12:02


j0293238.jpgWydział Oświaty Urzędu Miasta poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na świadczenie usług transportowych dla uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie naszego miasta. Usługi te mają być świadczone od stycznia do 20 czerwca 2008 roku, czyli do końca roku szkolnego.


Określono trzy zadania. Każde z nich polega na zapewnieniu nie tylko transportu ale i opieki w czasie przewozu na drodze z domu do szkoły i z powrotem.

Zadanie pierwsze ? przewóz z Marek do Warszawy 4 uczniów. Do Przedszkola Specjalnego ? 1 uczeń, do Zespołu Ośrodków dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ? 1 uczeń, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania ? 1 uczeń oraz do Gimnazjum Specjalnego ? 1 uczeń.
Zadanie to realizować będzie firma MF Trans Usługi Transportowe z Otwocka.

Zadanie drugie - przewóz z Marek do Warszawy 5 uczniów. Do Warszawskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym ? 1 uczeń, do Szkoły Podstawowej ? 1 uczeń, do Przedszkoli Specjalnych ? 3 uczniów.
To zadanie także realizować będzie firma MF Trans Usługi Transportowe z Otwocka.

Zadanie trzecie ? przewozy z Marek na terenie powiatu wołomińskiego ? 6 uczniów. Do Zespołu Szkół nr 2 w Markach ? 3 uczniów, do Gimnazjum Publicznego w Zielonce ? 1 uczeń, do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wołominie ? 2 uczniów.
To zadanie realizować będzie, jako jedyna z Marek, firma Usługi Transportowe Krajowe Przewóz Osób.

Włodzimierz Karpiński

Źródło informacji:
http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2007/57

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry