3 stycznia 2008    12:01

Początek roku zapowiada się bardzo ?roboczo? w naszej radzie. Już 9 stycznia ruszają do pracy komisje rady. Jako pierwsza rozpoczyna Komisja Oświaty, Kultury i Sportu. Przewodniczący, Marek Kroczek, zwołał posiedzenie komisji na godzinę 15.00.
Główny punkt porządku obrad, to przyjęcie planu pracy komisji na 2008 rok. Drugi, nie mniej ważny punkt, to dyskusja i wnioski do Miejskiego Kalendarza Uroczystości, Imprez Kulturalnych, Sportowych na rok 2008.
Do zaproszenie na posiedzenie komisji załączony został projekt planu pracy na rok przyszły. Jest to więc już druga komisja która ujawniła swoje zamiary.

O projekcie planu pisałam już wcześniej, więc odsyłam tam zainteresowanych.
http://www.marki.net.pl/komisja-oswiaty-planuje-1574

Więcej informacji o planowanym posiedzeniu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.marki.pl/pl/bip/rada_miasta/rada_2006_2010/06/01/20

W tym samym dniu i miejscu, ale w innym czasie, bo o godzinie 16.30 obradować będzie Komisja Rewizyjna.

Poza sprawami regulaminowo-porządkowymi, komisja zajmie się uzasadnieniem do projektu uchwały w sprawie skargi Pani K. Kominek na działalność Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.
O skardze, czego dotyczy i jakie jest stanowisko komisji, nic napisać nie mogę. Obrady w tej części posiedzenia komisji zostały ?zamknięte? na wniosek radnego Orłowskiego. Radny motywował swój wniosek ochroną informacji dotyczących życia osobistego składającej skargę i jej całej rodziny. Komisja przyjęła wniosek radnego. Jest to chyba zrozumiałe.

Kolejny, ważny punkt - przedstawienie Sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Marki w 2007 roku.

Będzie to pierwsze sprawozdanie komisji naszej rady z jakim będziemy mogli się zapoznać.
Więcej informacji o planowanym posiedzeniu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem
http://bip.marki.pl/pl/bip/rada_miasta/rada_2006_2010/04/01/22

Krystyna Siennicka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry