Informacja dla przedsiębiorców

Antoni Widomski UMMarki

 7 stycznia 2008    10:02

Urząd Miasta Marki informuje, że od 1 stycznia 2008 r. obowiązuje Polska Klasyfikacja Działalności (PKD 2007) wprowadzona rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007r. (Dz.U. Nr 251, poz.1885 z dnia 31 grudnia 2007r) ? z okresem równoległego stosowania dotychczasowej klasyfikacji do końca 2009r.
Nowotworzone podmioty powinny rejestrować swoją działalność wg nowej klasyfikacji PKD 2007. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej GUS ? http://www.stat.gov.pl/wyszukiwarka

Przeklasyfikowanie podmiotow obejmować będzie przypisanie odpowiednich symboli nowej klasyfikacji do wykonywania przez nie działalności, co oznacza konieczność zmiany np. statutów przedsiębiorstw ( w przypadkach, gdy odwołują się do klasyfikacji), ale nie będzie potrzeby zmiany numerów REGON ( nie będzie potrzeby wymiany pieczątek, druków, innych dokumentów). Przeklasyfikowanie podmiotow dokonane zostanie sukcesywnie w okresie od lipca 2008r. do końca 2009r.

Krystyna Jasińska

Więcej informacji dla przedsiębiorców Biuletynie Informacji Publicznej
http://bip.marki.pl/pl/bip/wykaz_spraw/dzialalnosc_gosp

Galeria

zdjecie

Antoni Widomski

Współpracuje z portalem od 2004 roku

www.historia.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry