IV Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w warcabach klasycznych, Częstochowa 8-11.05.2002

Rafał Redeł UKSStruga

11 maja 2002    23:56

A oto kolejny wielki sukces naszych zawodników. Podobnie jak w zeszłym roku, nasi warcabiści wrócili z miejscami medalowymi.

W kategorii młodziczek Natalia Rydzewska z kl. VI zdobyła tytuł II Wicemistrzyni Polski, natomiast w kategorii młodzików Michał Różycki (kl. VI) był V. Jego brat Kamil z II f gim. zdobył X miejsce wśród kadetów, a Mistrzem Polski w tej kategorii został nasz faworyt (uczestnik Mistrzostw Świata) Paweł Suchecki (kl. III e gim.).