Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o puchar Starosty powiatu wołomińskiego, Marki - Radzymin - Kobyłka - Zielonka, gru

Rafał Redeł UKSStruga

 31 maja 2002    23:57

Po raz drugi UKS "Struga" przy pomocy i wsparciu finansowym Starostwa Powiatu Wołomińskiego zorganizował cykl turniejów szachowych dla amatorów.

Pierwsza edycja tej imprezy została przeprowadzona od października 2000 do maja 2001 w Zespole Szkół Nr 2 w Markach (gdzie działa UKS "Struga") w formie 6 turniejów.

II Grand Prix objęło cykl 4 turniejów (od grudnia 2001 do maja 2002), a gospodarzem imprez były kolejno miasta naszego powiatu: Marki, Radzymin, Kobyłka, Zielonka. Pomysł przeprowadzenia turniejów w poszczególnych miastach bardzo spodobał się zawodnikom, a gospodarzy poszczególnych zawodów zabowiązał do zakupienia atrakcyjnych nagród.

W bardzo udanej (jak twierdzą uczestnicy i organizatorzy) imprezie wzięło udział ogółem 70 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 i powyżej. Zwycięzcami całego turnieju Grand Prix zostali:

w kategorii do lat 16:

1. Paweł Suchecki (UKS Struga)
2. Miłosz Sieradzki (UKS Srtuga)
3. Jan Poślada (Wołomin)


w kat. dorosłych:

1. Marcin Śliwiński (Wołomin)
2. Robert Krasiewicz (Marki)
3. Witold Rogulski (Zielonka)


Wszystkim zawodnikom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy.
Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry