Zalane domy w Markach - link do artykułu i reportażu.

Paweł Jaczewski

 1 marca 2010    23:49

W dalszej częsci wiadomości link do materiału filmowego i reportażu oraz przypomnienie zdjęć sprzed 5 lat, kiedy to rzeka Długa osiągnęła bardzo wysoki poziom.

Poniżej link do strony TVN Warszawa:

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1645638,0,,zalane_domy_w_markach,wiadomosc.html

Zachęcam do obejrzenia materiału i zainteresowania, ponieważ sytuacja niektórych mieszkańców Marek wydaje się nieciekawa. Swoją drogą rzeka Długa też codziennie przybiera i np. na wysokości mostku na Ząbkowskiej zalany jest już całkowicie zbiornik retencyjny, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie mostku, jednak sytuacja nie jest tak zła jak kilka lat temu. Odsyłam tutaj do artykułu ze zdjęciami z 2005 r.: http://www.marki.net.pl/malo-brakowalo-1494 .

Dodam jeszcze dla osób krótko mieszkających w Markach, że reporteży TVN  Warszawa po raz kolejny wykazali brak fachowości w zbieraniu informacji (co zdarza im się często) i pomylili się tym razem w imieniu naszego Burmistrza. Poprawnie jest oczywiście Janusz Werczyński, a nie Zbigniew.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry