II turniej X Grand Prix Powiatu Wołomińskiego rozegrany w Radzyminie

4 marca 2010    00:37

DSC01702W ramach X Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach w sobotę 27.02.2010 rozegrany został II turniej - o Puchar Burmistrza i Miasta i Gminy Radzymin. Na zawody, które odbyły się w Radzymińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przybyło 40 zawodników: 22 przystąpiło do gry w kategorii do lat 16, 18 w kategorii open.

Zwycięzcą w kategorii młodzieżowej został Krzysztof Kiewicz z Kobyłki przed Damianem Krasiewiczem z Marek i Piotrem Krzeszewskim z Cegielni. Najlepszym szachistą w kategorii open okazał się mieszkaniec Wołomina Marcin Śliwiński, drugi był Frank Brinovec ze Słupna, trzecie miejsce zajął Mateusz Staroszczyk z Wołomina.

Kto zwycięży w III turnieju tegorocznego GP - okaże się już 13 marca w Kobyłce. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce przy ul. Jana Pawła II.