14 stycznia 2008    14:59

Na I sesji Rady Miasta Marki, w dniu 24 listopada 2006 roku, nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Na miesiąc przed pierwszą rocznicą tego wydarzenia, a dokładnie 26 października 2007 roku, napisałam tekst. Złośliwy, a jakże. Wcale tego nie ukrywam.

Tekst mówił o tym, jak to radni ukrywają przede mną swoje oblicza. Chodziło o brak fotografii w Internecie. Zainteresowanych odsyłam do tekstu Tajny radca miejski .

Po tym tekście zmieniło się sporo. Obok zdjęć, wyciągniętych z archiwum, ośmiu radnych którzy już nimi byli w poprzedniej kadencji, dodano kolejnych 11 zdjęć i sprawa utknęła w martwym punkcie.

Aż w sobotę 12 stycznia 2008 roku ujrzałam wszystkich radnych. Pojawiły się ostatnie dwa brakujące zdjęcia. Musiały pojawić się w ostatnich dniach. Z prostego rachunku wynika, że dostarczenie zdjęć do publikacji zajęło naszym reprezentantom ponad rok.

Tempo zaiste imponujące. Jestem pod wrażeniem. Radni mi zaimponowali.

Niniejszym serdecznie naszych reprezentantów pozdrawiam, gratuluję sukcesu.
Życzę także dalszych osiągnięć w pracy na rzecz mieszkanek i mieszkańców miasta Marki.

Krystyna Siennicka
Radnych obejrzałam sobie na
http://www.marki.pl/portal

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry