Diecezjalne spotkanie KSM

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 12 marca 2010    01:33

logo KSMKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej serdecznie zaprasza młodzież uczącą się studiująca, pracującą zainteresowaną możliwością założenia i działalnością Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono w Sulejówku, w parafii Maryi Matki Kościoła, ul. Żeromskiego 18, dnia 21 marca 2010 o godz. 14.00 i zakończy się ok godz. 17.00.


Spotkanie poprowadzi Przewodniczący Prezydium krajowej Rady KSM Rafał Siwek.
Spotkanie takie przybliża uczestnikom m.in. cele, zadania, środki, strukturę organizacyjną, program formacyjny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W ramach spotkania uczestnicy zapoznają się także z bieżąca działalnością Stowarzyszenia prowadzoną na terenie całego kraju.Z poważaniem

ks. Emil Parafiniuk

Asystent Diecezjalny KSM

Diecezji Warszawsko - Praskiej


Źródło:
Strona Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry