Akcja - Niech PIT będzie z Tobą!

Piotr Matusiak UMMarki

 12 marca 2010    13:35

ikona_1108Od dwóch lat Burmistrz Miasta Marki apeluje o meldowanie się Markowian w swoim mieście. Można też zgłosić zmianę miejsca zamieszkania w Urzędzie Skarbowym. Przeczytaj szczegóły apelu i akcji.
Niech moc wynikająca z Twoich dochodów

zostanie w Markach.W ciągu 10 ostatnich lat podwoiła się ilość mieszkańców naszego Miasta. Obecnie zameldowanych jest ponad 25 tys. osób. Szacujemy, że prócz tego mieszka w Markach kilka tysięcy osób niezameldowanych. Udział w podatku dochodowym tych osób, który otrzymuje samorząd na lokalne zadania nie przychodzi do budżetu Miasta Marki, ale do miejscowości gdzie te osoby są zameldowane. W ten sposób miasto traci poważne fundusze, które mogłoby zainwestować w drogi, szkoły, kanalizację…


Pomóż nam to zmienić, a dzięki część płaconego przez Ciebie podatku Miasto Marki sfinansuje inwestycje, na które oczekujesz
Więcej na WWW.MARKI.PL

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry