Poparcie dla Marszałka Komorowskiego

Paweł Pniewski POMarki

 13 marca 2010    17:52

13 marca 2010 roku w budynku Podchorążówki w Łazienkach Królewskich odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej, której gościem specjalnym był kandydat w prawyborach prezydenckich marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Mareckie koło PO podczas konwencji było reprezentowane przez wiceprzewodniczącego Pawła Pniewskiego.

Gospodynią spotkania była posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska, przewodnicząca Zarządu PO w Warszawie. Gośćmi konwencji byli m.in.: posłanki - Jadwiga Zakrzewska oraz Julia Pitera, posłowie - Andrzej Halicki, Tadeusz Ross oraz Krzysztof Tyszkiewicz, eurodeputowani - Jolanta Hibner i Rafał Trzaskowski, wojewoda mazowiecki - Jacek Kozłowski oraz aktor Daniel Olbrychski.

Korzystając z okazji bezpośredniego spotkania z marszałkiem, przedstawiciel naszego koła wręczył list członków koła PO w Markach popierający kandydaturę Bronisława Komorowskiego w prawyborach prezydenckich.

Zarząd koła
www.marki-platforma.org
kontakt@marki-platforma.org

Poparcie dla marszałka

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry