Uratuj Świętego! 2010

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 15 marca 2010    12:41

uratujswietego„Uratuj Świętego! 2010 - Bądźmy świadkami miłości” - to hasło internetowej akcji podjętej w trosce o życie nienarodzonych. Internauci tworzący portal PokolenieJP2.pl - Społecznościowy Portal Młodych, stając ponad wszelkimi podziałami zapraszają do nowenny w intencji dzieci zagrożonych aborcją - Uratuj Świętego! 2010. Tegoroczna edycja akcji odbywać się będzie w dniach 17-25 marca 2010.


25 marca jest obchodzony w Kościele jako Dzień Świętości Życia.
Jedynym celem akcji jest zgromadzenie jak największej liczby osób, które odpowiedzą na wezwanie do odpowiedzialnej modlitwy za wszystkie dzieci, które się jeszcze nie narodziły, a których życie jest zagrożone z bardzo wielu powodów.
Każdego roku na świecie dokonuje się kilkadziesiąt milionów aborcji. Z przeróżnych powodów zabija się rocznie tak wiele niewinnych istot, przy „milczącej zgodzie” znacznej części świata. Ktoś jedną decyzją pozbawia te dzieci radości przeżywania wspaniałego dzieciństwa, pierwszej miłości, wspólnych spacerów i rozmów... Nie pozbawił ich tylko jednego. Świętości ich życia i Miłości Pana Boga.

Istotą akcji jest codzienna modlitwa w intencji wszystkich dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone.

Wszystkie informacje na temat akcji, a także formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie akcji: www.UratujSwietego.pl.
Czekamy na Wasze zgłoszenia! Każdy może zostać „bohaterem życia!”.

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry