Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka

Michał Suchecki UKSStruga

 16 marca 2010    23:32

DSCF1638W sobotę 13 marca 2010 odbyła się kolejna impreza szachowa w ramach X Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu Wołomińskiego. Tym razem był to turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka. Zawody odbyły się w przyjaznej i miłej atmosferze w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce.

W imieniu Burmistrza Miasta Kobyłka turniej otworzyła Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Pani Hanna Łach. Miłym akcentem ze strony Miasta Kobyłka był udział w zawodach radnej miasta Pani Ewy Jaźwińskiej oraz kibicowanie zawodnikom przez przedstawicieli Urzędu Miasta, pracowników MOK-u i kobyłkowskich miłośników szachów.

Zawodnicy, reprezentujący 7 miejscowości naszego powiatu, przystąpili do gry tradycyjnie w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 i Open.
Po siedmiu rundach turniej dobiegł końca. Nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali Przewodniczący Rady Miasta Kobyłka Ryszard Nowak i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Andrzej Zbyszyński.

Pamiątkowe upominki wręczono najlepszej kobiecie, najmłodszemu i najstarszemu zawodnikowi turnieju, natomiast nagrody główne otrzymali:

w kat. do lat 16:


  1. Piotr Krzeszewski - Cegielnia

  2. Damian Krasiewicz - Marki

  3. Michał Krzysztofik - Marki
w kat. open:

  1. Franc Brinovec - Słupno

  2. Mateusz Staroszczyk - Wołomin

  3. Ryszard Tomczyk - Wołomin
kompletne wyniki turnieju dostępne na stronie http://grandprix.ovh.org

17 kwietnia odbędzie się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka i podsumowanie całego Grand Prix. Zapraszamy.

[gallery]
galeria zdjęć - http://picasaweb.google.pl/grandprix.ovh.org/

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry