Caritas poszukuje wolontariuszy

Radek Dec MSMLW

 18 marca 2010    15:07

z6413616X[1]Zespół Caritas przy parafii Św. Izydora w Markach zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli.W związku z organizacją kolonii letnich dla dzieci z rodzin mareckich zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się wolontariuszy, mogących pełnić rolę opiekunów na kolonii jednoturnusowej 14-dniowej, najprawdopodobniej w terminie przełom lipca/sierpnia, na pewno po 10 lipca.  Oprócz opiekunów kolonijnych, poszukujemy również kierownika kolonii z minimalnym 3 letnim doświadczeniem pracy pedagogicznej. Osoby chcące zostać opiekunami kolonijnymi, oprócz minimalnego średniego wykształcenia, powinny również mieć ukończony kurs opiekunów kolonijnych. W przypadku braku jego ukończenia, Caritas może wysłać chętnych na bezpłatny kurs.

 

Osoby chętne pomóc proszę o kontakt:

email: caritasmarki@vp.pl
tel: 503-553-142

Jolanta Dąbrowska

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry