Relacja ze Zjazdu Wyborczego PO w Powiecie Wołomińskim

Paweł Pniewski POMarki

 23 marca 2010    01:13


DSC00246Dzień 20 marca 2010 miał duże znaczenie dla mareckiego koła PO, bynajmniej nie z powodu pierwszego dnia wiosny, który jak myślę, powitaliśmy wszyscy z ochotą. Tego dnia odbył się bowiem Zjazd Wyborczy Delegatów PO w Powiecie Wołomińskim w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.
Zgodnie z porządkiem obrad na zjeździe odbyły się głosowania, podczas których wyłoniono przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Powiecie Wołomińskim, którym ponownie został starosta wołomiński Maciej Urmanowski, przedstawicieli do Rady w Powiecie oraz delegatów na Zjazd Mazowiecki. Po zakończeniu zjazdu odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady w Powiecie, na którym dokonano wyboru Zarządu PO w Powiecie Wołomińskim. W zjeździe uczestniczyło niemal pięćdziesięciu delegatów z ośmiu kół gminnych, zaproszeni goście, m.in. radna Sejmiku Województwa Jolanta Koczorowska oraz przedstawiciele lokalnej prasy.
Jest nam miło poinformować, iż dwaj członkowie koła PO w Markach - Paweł Porębski i Paweł Pniewski znaleźli się wśród wybranych delegatów na Zjazd Mazowiecki, który odbędzie się 10 kwietnia br. Ponadto do Rady w Powiecie został wybrany Paweł Pniewski, a jako członek Zarządu Paweł Porębski, przewodniczący naszego koła.


Na zjeździe omówiono aktualną sytuację polityczną w naszym powiecie oraz plany PO w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi i samorządowymi. Mamy nadzieję, że koło Platformy Obywatelskiej w Markach również przyczyni się do zrealizowania tych planów.Piotr Bojewski
www.marki-platforma.org


dokumentyOstatnie konsultacje przed wyborem nowych władz


Prezydium Zjazdu


Prezydium ZjazduurnaMareccy delegaci podczas głosowania


Maciej UrmanowskiNowy "stary" przewodniczący PO w powiecie Maciej Urmanowski,
starosta wołomiński


Janusz ChibowskiWiceprzewodniczący PO w powiecie Janusz Chibowski,
radny powiatu wołomińskiego z Ząbek

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry