Modernizacja w barze "Pod chmurką"

Włodzimierz Karpiński

 28 stycznia 2008    10:04

wk_00194.jpgRozpoczęły się prace "modernizacyjne" w barze "Pod chmurką". Nie podaję adresu, ponieważ ze zdjęć można się zorientować, gdzie się znajduje. Prowadzi je zapewne Zakład Usług Komunalnych, bo któż by inny. Po wycięciu zbędnych krzewów i usunięciu niebezpiecznie pochylonych drzew, robi się przestronniej i jaśniej.

wk_00194.jpg

wk_00195.jpg

Tylko towarzystwo "krzaczane" może być niezadowolone, bo miejsce straci swoją "przytulność". Już nie będzie ukryte przed wzrokiem "obcych".

wk_00193.jpg

Zapewne przejść wieczorem będzie też bezpieczniej. I widok z komisariatu będzie jak się należy.

wk_00197.jpg

Przy okazji odsłonięte zostaną pozostałości zabudowań na działce u zbiegu Zajączka i Piłsudskiego. Ciekawe czy ktoś, kiedyś, będzie w stanie przymusić właściciela nieruchomości do uprzątnięcia placu.

wk_00198.jpg

wk_00196.jpg

Zobaczymy co przyniesie nowy regulamin porządkowy w Markach. Jeśli radni go uchwalą na sesji 30 stycznia, to stanie się obowiązującym prawem. Może wtedy będzie można coś zrobić?

W.Karpiński

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry