Hala oprotestowana

Włodzimierz Karpiński

 1 lutego 2008    14:48

No i wykrakałem. Napisałem radośnie- Jest wykonawca - będzie hala. Wypada mieć nadzieję, że protestów nie będzie i budowa sali gimnastycznej, a właściwie hali widowiskowo-sportowej ruszy na wiosnę.


Nadzieja się rozwiała. Siadłem po śniadaniu, jak zwykle do komputera, sprawdzić co się zmieniło przez noc w Markach i na świecie. Zaczynam od Marek i przetargu na budowę hali, ponieważ minął właśnie termin składania protestów.

Niestety są. Są dwa protesty.

Dla przypomnienia:
W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
Budbaum S.A z Białegostoku;
Alstal-Budownictwo z Inowrocławia;
Giga Konsorcjum z Warszawy.

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę złożoną przez Giga Konsorcjum z Warszawy.
Protesty złożyli pozostali dwaj oferenci.

Firma Budbaum SA w Białymstoku stwierdza w swoim proteście, że oferty "Giga Konsorcjum" oraz firmy Alstal-Budownictwo powinny być odrzucone.

Podobnie twierdzi firma Alstal-Budownictwo. Jej zdaniem czynności wyboru najkorzystniejszej oferty powinny zostać powtórzone ale z pominięciem ofert konkurentów: Konsorcjum Giga i Budbaum.

Uzasadnienia protestów są wielopunktowe. Nie podejmuję się ich streszczenia. To zadanie dla specjalistów. Zainteresowanym polecam Biuletyn Informacji Publicznej.

W.Karpiński
Źródło: Biuletyn Informacji Publicznej
http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2007/54

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry