Akcja Katolicka w Polsce - Kondolencje

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 12 kwietnia 2010    21:50

zalobaZ głębokim smutkiem przyjęliśmy bolesną wiadomość o tragicznej katastrofie lotniczej, w której zginęła delegacja Rządu RP na czele z Prezydentem Lechem Kaczyńskim i Jego Małżonką Marią, udająca się na obchody 70. rocznicy zbrodni Katyńskiej.
W wypadku pod Smoleńskiem śmierć ponieśli wybitni przedstawiciele świata polskiej polityki, wojska, organizacji społecznych oraz Kościoła. Zginęli reprezentując Rzeczypospolitą w szczytnej misji hołdu pamięci o tysiącach ofiar poległych w Lesie Katyńskim. To ogromny cios dla Polski. To ciężkie doświadczenie dla narodu polskiego pogrążonego w bólu i żałobie.
Wierzymy, że Miłosierny Bóg i Chrystus Zmartwychwstały przyjmą do Swej Chwały dusze tragicznie zmarłych, a ich rodzinom przyniosą ukojenie w cierpieniu.


Wszystkich członków Akcji Katolickiej proszę o modlitwę
w intencji ofiar i ich bliskich. W tych trudnych chwilach powierzajmy również Bogu naszą Ojczyznę.


mec. Halina Szydełko
w imieniu Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Warszawa, 10 kwietnia 2010 r.


Za: www.ak.org.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry