Mistrzostwa woj. mazowieckiego w "64", 03.VIII.2003r. Mińsk Maz.

Rafał Redeł UKSStruga

 3 sierpnia 2003    23:48

W dniu 03.08.2003 r. w Mińsku Maz. k/Warszawy w MDK "Pałac" przy ul.Warszawskiej 47 odbyły się Otwarte Mistrzostwa woj. mazowieckiego w warcabach klasycznych (64-polowych). Zawody zorganizował klub GKS "Diagram" Mińsk Maz. we ścisłym współdziałaniu z MDK "Pałac". W zawodach wzięło udział 23 zawodników, w tym 5 z naszego klubu.

Turniej, zgodnie z przewidywaniami, wygrał zawodnik naszego UKS "Struga", Mistrz Polski 2002, Marcin Grzesiak, który zwycięstwo i tytuł Mistrza Województwa Mazowieckiego zapewnił sobie już rundę przed zakończeniem zawodów. Za nim uplasowali się Adam Kociszewski z "Olymp" Błonie i Piotr Polkowski z Warszawy.

Miłą niespodziankę sprawiła reprezentantka naszego klubu Natalia Rydzewska wygrywając rywalizację wśród kobiet. Pozostali nasi zawodnicy wypadli poniżej oczekiwań - Paweł Suchecki był 6, Michał Różycki 17, a Kamil Różycki 19.


Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry