V Młodzieżowa Olimpiada Warcabowa, 22-29.VII.2003r. Tallin

Rafał Redeł UKSStruga

 29 lipca 2003    23:51

W dniach od 22-29 lipca 2003r. w stolicy Estonii - Tallinie odbyła się V Młodzieżowa Olimpiada Warcabowa. W zawodach wystąpiły reprezentacje 12 państw: Białorusi, Belgii, Estonii, Holandii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Mongolii, Rosji, Ukrainy, Włoch i Polski. W skład każdej z drużyn wchodziło trzech zawodników z różnych kategorii wiekowych: junior (do 19 lat), kadet (do 16 lat) oraz młodzik (do 13 lat). Do reprezentacji Polski został powołany z naszego UKS "Struga" junior Michał Janicki. Polacy, choć do faworytów nie należeli, walczyli wytrwale i pokusili się nawet o ogromną niespodziankę pokonując niezwykle silną reprezentację Holandii! Po tym zwycięstwie w drugiej rundzie zostali współliderami turnieju. Później polskiej reprezentacji poszło już trochę gorzej i ostatecznie "nasi" wylądowali na 10 miejscu

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry