Podziękowania dla Prezydenta Michaila Saakaszwiliego!

Mikołaj Szczepanowski PISMarki

 22 kwietnia 2010    21:46

kaczynski_saakaszwili Od 19.04. do 21.04 br. pracownicy biura Posła do Parlamentu Europejskiego dra Marka Migalskiego będą zbierać podpisy pod listem skierowanym do prezydenta Gruzji Micheila Saakashwiliego. Pragniemy w ten sposób podziękować Panu Saakishwiliemu za przyjazd do Polski, pomimo wielu trudności, na uroczystość pogrzebową prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. Prezydent Gruzji swoją podróż rozpoczął w Waszyngtonie, aby dostać się do Polski musiał pokonać trasę wiodącą przez kolejne państwa: najpierw przyleciał do Portugalii, stamtąd udał się do Włoch, gdzie utknął na lotnisku w Rzymie, gdy było to możliwe Saakaszwili poleciał do Turcji, dalej do Bułgarii, a później do Rumunii. Dopiero z tego kraju udało mu się wraz z małżonką dotrzeć do Polski.

1271625021_by_pogmejster_500

Wszystkich, którzy pragną podziękować prezydentowi, a nie mogą zrobić tego poprzez osobiste złożenie podpisu, pragniemy zachęcić do wysyłania maili z krótkim podziękowaniem na adres biuro@mmbiuro.pl, wiadomości zostaną wydrukowane i wraz z tłumaczeniem dołączone do podziękowań.
Tekst: http://www.migalski.eu/aktualnosci/
Foto: http://www.demotywatory.pl

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry