Zapraszamy na spotkanie z Komendantem

Jacek Orych Marki2020

 26 kwietnia 2010    12:07

Zapraszamy na spotkanie z komendantem policji Andrzejem Oleksiakiem.

Miejsce: Pałac Briggsów (Al. Piłsudskiego 96).

Termin - poniedziałek, 10 maja, godzina 19.00.

Na spotkanie zaproszenie przyjął również Krzysztof Wnuk wiceburmistrz Marek, by przedstawić informacje na temat powstającej sieci monitoringu.Spotkanie będzie poświęcone przede wszystkim bezpieczeństwu w Markach, ale nie tylko. Uciążliwi sąsiedzi palący śmieci, bezpańskie psy czy dewastacja mienia to tylko przykłady tematów, które mogą i powinny być poruszone.

Dlatego prosimy o przesłanie na adres grupa@marki2020.pl (lub o napisanie ich w komentarzach) interesujących Was tematów, pytań czy zagadnień, które wcześniej przekażemy naszym gościom.

Liczymy wraz z Komendantem Andrzejem Oleksiakiem, że to spotkanie będzie pierwszym, ale nie ostatnim. Naszym marzeniem jest, by takie spotkanie odbywały się cyklicznie, może nawet raz na kwartał.

Zatem do zobaczenia 10 maja

Grupa Marki 2020

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry