III Marecki Konkurs Muzyki Instrumentalnej w MOK - relacja

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 28 kwietnia 2010    11:47

2010-04-23 konkurs instrumentalny 04023 kwietnia 2010 roku o godz. 17.00 w Mareckim Ośrodku Kultury odbyło się przesłuchanie uczestników zgłoszonych na III Marecki Konkurs Muzyki Instrumentalnej. Oceny uczestników dokonało powołane przez dyrektora MOK profesjonalne jury, uwzględniające następujące kryteria: umiejętności instrumentalne, repertuar, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny.
Wszyscy uczestnicy zostali oni podzieleni na grupy wiekowe: I-II klasa szkoły podstawowej, III-IV klasa szkoły podstawowej, V-VI klasa szkoły podstawowej oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Łącznie w przesłuchaniach zaprezentowało się 29 młodych muzyków z 34 zgłoszonych do konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników III Mareckiego Konkursu Muzyki Instrumentalnej z udziałem zaproszonych gości odbędzie się 7 maja 2010 roku o godz. 18.00. W programie: wręczenie nagród i dyplomów oraz koncert laureatów.

Wstęp wolny - zapraszamy!

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry