XXX Jubileuszowy Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień", 20-24.VI.2003 Częstochowa

Rafał Redeł UKSStruga

 24 czerwca 2003    23:14

W dniach 20-24 czerwca 2003r. dwóch zawodników UKS "Struga", Michał Janicki i Paweł Suchecki wzięło udział w jednym z najpopularniejszych turniejów w Polsce, zwanym potocznie "Kryształowym Kamieniem". W turnieju tym mogli brać udział tylko zawodnicy do I kategorii warcabowej, nie posiadający tytułów Polskiego Towarzystwa Warcabowego, oraz zawodniczki posiadające co najwyżej tytuł kandydata na Mistrza.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tym turnieju. Przez cały czas byli w czołówce tabeli i do końca walczyli o podium. Jednak w ostatniej rundzie Paweł Suchecki pogrzebał swoje szanse na medal przegrywając swoją partię, a wygrana Michała Janickiego nie wystarczyła, aby znalazł się on w pierwszej trójce. Ostatecznie w gronie 66 zawodników Michał zajął 4 miejsce, a Paweł 13.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry