Nowa szansa dla Obwodnicy Marek

Piotr Matusiak UMMarki

 4 maja 2010    17:31

ikona_1182Obwodnica Marek zostanie ujęta w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2010-2015. Takie zapewnienie uzyskały władze Miasta Marki z Ministerstwa Infrastruktury.
Wieloletnie starania i działania podejmowane przez władze Miasta Marki w celu przyspieszenia budowy obwodnicy oraz wsparcie tych działań przez lokalną społeczność, przynoszą oczekiwany rezultat.

Dyrektor Departamentu Dróg i Autostrad Ministerstwa Infrastruktury Jarosław Waszkiewicz, podczas spotkania w dniu dzisiejszym z burmistrzem Januszem Werczyńskim poinformował, że Ministerstwo Infrastruktury jest w trakcie opracowywania nowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2010 ? 2015. Zostanie określona lista przedsięwzięć drogowych, które w najbliższych latach zostaną wykonane. Na liście tej znalazła się także Obwodnica Marek! (w przeciwieństwie do obowiązującego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012 w którym nie została ujęta).Wjęcej na:
WWW.MARKI.PL

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry