Puchar Polski w Warcabach Klasycznych, 14-15.VI.2003r. Frombork

Rafał Redeł UKSStruga

15 czerwca 2003    08:16

W dniach 14-15 czerwca 2003 we Fromborku odbyły się po raz pierwszy zawody o Puchar Polski w warcabach klasycznych 64 polowych. W turnieju tym wzięło udział trzech zawodników UKS "Struga". Cała trójka wypadła przyzwoicie. Nie zawiódł faworyt imprezy, Mistrz Polski 2002, reprezentant naszego klubu - Marcin Grzesiak, który zwyciężył w tym turnieju remisując tylko 4 partie i resztę wygrywając. Drugi był Bogusław Szelest z Białej Podlaskiej, a trzecie miejsce przypadło w udziale Mariuszowi Maluchnikowi z Olsztyna. O dwa punkty mniej od zwycięzcy turnieju i zarazem swojego klubowego kolegi zebrali Michał Janicki, który we Fromborku również nie doznał goryczy porażki, oraz Paweł Suchecki. Obaj Ci zawodnicy przegrali czwarte miejsce tylko małymi punktami i zajęli odpowiednio 5 i 7 lokatę.