IX Drużynowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej w Warcabach 100-polowych, 24.V.2003r. Mińsk Maz.

Rafał Redeł UKSStruga

 24 maja 2003    23:17

W dniu 24.05.2003r. w Mińku Mazowieckim odbyły się IX Drużynowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej w Warcabach 100-polowych. UKS "Struga" reprezentowało 3 zawodników: Edyta Suchecka, Marcin Grzesiak i Paweł Suchecki. Nasza drużyna bez większych problemów przeszła przez fazę zasadniczą i zakwalifikowała się do play-off. Tam w pierwszej rundzie czekała na nas ekipa z Mińska Mazowieckiego. W pierwszych dwóch partiach meczu (mecz i rewanż) padły remisy, więc potrzebna była dogrywka. Tyle tylko, że i ona nie wyłoniła zwycięzcy. Dogrywaliśmy się jeszcze 3 razy, aby w końcu uznać wyższość rywali - Edyta Suchecka przegrała swoją partię, a Marcin Grzesiak i Paweł Suchecki mimo przewagi nie zdołali wygrać swoich. Walczyliśmy więc już "tylko" o trzecie miejsce. Pierwszą przeszkodą na naszej drodze była niezwykle silna drużyna z Laskowic. I tym razem byliśmy niezwykle blisko sprawienia ogromnej niespodzianki - wygraliśmy pierwszy mecz 4:2!. Niestety w rewanżu przegraliśmy 0:6 i to nasi rywale mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Nam pozostała walka o 5 miejsce z drużyną z... Mińska Mazowieckiego! Tym razem bez żadnej dogrywki udało nam się pokonać drużynę gospodarzy i w Mińsku zajęliśmy 5 miejsce.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry