Dorzuć się do puszki WOŚP

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach 64-polowych, 26.IV.-04.V.2003r. Eupatoria

Rafał Redeł UKSStruga

 4 maja 2003    23:18

Na przełomie kwietnia i maja trójka zawodników UKS "Struga" miała okazję zmierzyć się z najlepszymi rówieśnikami na świecie. W ukraińskiej Eupatorii na Krymie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach 64-polowych. W kategorii juniorów Polskę reprezentowali Michał Janicki i Paweł Suchecki, obaj z UKS "Struga". Do reprezentacji Polski powołano także Edytę Suchecką, która startowała w kategorii juniorek. Nasi juniorzy nie mieli sobie równych, szkoda że tylko w tenisie stołowym. Przy warcabnicy szło trochę gorzej, Michał zajął 20 miejsce, a Paweł 22. Bardziej udanie wystąpiła Edyta zajmując 13 miejsce. Dla naszych reprezentantów była to jednak wymarzona lekcja gry, każdy z nich rozegrał około 50 partii turniejowych (odbyły się turnieje w warcabach aktywnych z czasem 15 min. na zawodnika oraz w warcabach błyskawicznych z czasem 3 min. na zawodnika) i niezliczoną ilość partii towarzyskich.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry