Dziękujemy za wyrażone poparcie

Paweł Pniewski POMarki

 13 maja 2010    20:57

Bronisław Komorowski popierany przez Jerzego Buzka, przewodniczącego PEW imieniu marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy zechcieli złożyć swój podpis popierając jego kandydaturę w wyborach prezydenckich. W powiecie wołomińskim zebraliśmy niemal 2,5 tys. podpisów!

Nie ścigaliśmy się z nikim podczas zbierania podpisów. Postanowiliśmy, aby w tym szczególnym dla Polaków czasie nasza akcja przebiegała w sposób godny. Nie rozstawialiśmy parasoli na ulicach, nie wchodziliśmy na teren kościołów, emanując polityką w miejscu na to niewskazanym. Podpisy zbieraliśmy jedynie we własnym gronie, wśród rodzin i znajomych.

Bardzo dziękujemy osobom, które same zgłosiły się do nas w celu wyrażenia swojego poparcia dla naszego kandydata bądź otrzymania wzoru karty do zbierania podpisów. Było to dla nas miłym zaskoczeniem, że nie tylko elektorat Jarosława Kaczyńskiego, ale również Bronisława Komorowskiego potrafi się zmobilizować w trudnych chwilach. Dało nam to jeszcze większą motywację do dalszego działania na rzecz zwycięstwa w czerwcowych wyborach.

Dariusz Boryczko
sekretarz koła
Platformy Obywatelskiej RP
w Markach
www.marki-platforma.org

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry