VI Otwarte Mistrzostwa woj. świętokrzyskiego w Warcabach Klasycznych 64-polowych, 05.IV.2003 Skarżysko-Kamienna

Rafał Redeł UKSStruga

 5 kwietnia 2003    23:48

W dniu 5 kwietnia 2003r. W Skarżysku-Kamienna odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach Klasycznych 64-polowych. Zawody przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: do 16 lat i powyżej. Rywalizacja w starszej grupie przebiegła pod dyktando zawodników naszego UKS "Struga", których w pierwszej szóstce turnieju znalazła się czwórka. Zwycięstwo odniósł 18-letni Michał Janicki, Marcin Grzesiak był trzeci, Paweł Suchecki piąty, a Edyta Suchecka szósta. Naszych graczy rozdzielili tylko reprezentanci klubu KTW Kielce - Rafał Wdowczyk (2 miejsce) i Albert Zapała (4 miejsce). W młodszej grupie nasz UKS "Struga" reprezentowało dwóch zawodników - Michał i Kamil Różyccy, zajmując odpowiednio czwarte i dziesiąte miejsce. Michał został ponadto najlepszym kadetem (zawodnikiem od 13 do 16 lat).Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry