Prawybory w mareckiej Platformie

Paweł Pniewski POMarki

 19 maja 2010    09:20

po_marki2Na majowym zebraniu członków koła Platformy Obywatelskiej RP w Markach w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi zdecydowano o przeprowadzeniu prawyborów. Powielając schemat prawyborów prezydenckich zostanie wyłoniony zarówno kandydat PO na burmistrza Marek jak i liderzy list wyborczych do Rady Miasta w każdym z trzech okręgów.


Jeżeli dojdzie do II tury wyborów prezydenckich mareckie prawybory odbędą się w lipcu. Kandydatów ubiegający się o rekomendację PO na fotel burmistrza Marek zaakceptuje zarząd koła na czerwcowym zebraniu. Rozważane jest umożliwienie wzięcia udziału w prawyborach sympatykom Platformy współpracującym z naszym kołem.

Zarząd koła
www.marki-platforma.org

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry