IV Puchar Konfederacji Europejskiej w Warcabach 100-polowych, 06-10.06.2003, Barlinek

Rafał Redeł UKSStruga

 10 czerwca 2003    23:20

W dniach 5-11 czerwca 2003r. w Barlinku odbył się IV Puchar Konfederacji Europejskiej. Nasz kraj reprezentowała drużyna, w składzie której znalazła się zawodniczka naszego klubu, tegoroczna Mistrzyni Polski Edyta Suchocka oraz nieco młodsza Paulina Hamera z Bielawy. Dziewczęta spisywały się naprawdę dobrze wśród zdecydowanej większości bardzo utytułowanych, doświadczonych i starszych zawodniczek. Edyta przegrała tylko jedną partię, z wielokrotną Mistrzynią Świata Zoją Gołubiewą z Łotwy. Wynik remisowy uzyskała m.in. z Burnaszewą (Mistrzynią Rosji z 1999r.), Prihodko - reprezentantką Ukrainy i z Abduliną - zawodniczką z Rosji. Największym sukcesem Edyty jest jednak zwycięstwo z tegoroczną Mistrzynią Świata w Warcabach Rosyjskich, A. Langiną z St. Petersburga. Ostatecznie po rozegraniu pięciu pięciogodzinnych rund dziewczęta zajęły piąte miejsce (podkreślam jeszcze raz - wśród niezwykle silnych drużyn).Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry