Uwaga wędkarze - Gdzie można kupić znaczki

Krzysztof Bychowski PZW

 5 lutego 2008    10:39

Sport, wypoczynek, hobby, ochrona środowiska, jak nazwać coś, co ma wieloletnią tradycję? Wiele osób twierdzi, że jest to wypoczynek inni twierdzą, ze jest to sport. Ja bym powiedział jest to hobby - hobby, które należy traktować z szacunkiem, hobby, w którym ukryte są walory: piękno przyrody, ochrona środowiska naturalnego z uwzględnieniem przyjemności amatorskiego wędkowania.

Gdy wędkarstwo jest naszym hobby, sportem, zaczynamy szukać możliwość przystąpienia do organizacji, która umożliwiałaby spełnić nasze marzenia. Mieszkańcy Marek mogą takie marzenia spełnić wstępując w szeregi PZW Koło Miejskie nr 14 w Markach.

Obecnie do Koła przynależą: 1586 Seniorów, 75 Juniorów i 88 kadetów.

Jak z każdym rokiem, kiedy rozpoczyna się nowy sezon wędkarski, wędkarze zobowiązani są do zakupu znaczków uprawniające do wędkowania na wodach PZW.

Gdzie kupić znaczki? Mieszkańcy Marek mają dwie możliwości w siedzibie koła u Skarbnika kol. Artura Pietraka w każdy wtorek i piątek tygodnia w godzinach od 16.00 do 18.00 oraz codziennie u kol. Grzegorza Trąbajło w Sklepie Wędkarskim Marki ul. Piłsudskiego 104 w godzinach Pn.-Czw. 10.00 ? 18.00; Pt. 10.00 ? 20.00; sob. 9.00 -18.00
ZAPRASZAMY.

Przyszłość koła zależy od społecznej pracy działaczy, którzy na 2008 rok zaplanowali dla członków koła wiele atrakcyjnych imprez w tym: Zawody wędkarskie, wycieczki ekologiczno ? wędkarskie, spotkania towarzyskie a dla mareckich dzieci nie będącymi członkami w dniu ich święta piknik wędkarski. Serdecznie zapraszam w nasze szeregi.

Rzecznik prasowy koła
Jan Orłowski

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry