* * ZMIANY W PORTALU MARKI.NET.PL * *

Rafał Redeł

 18 września 2005    21:30

Portal marki.net.pl zmienił we wrześniu oprogramowanie i szatę graficzną. Dzięki dokonanym zmianom możliwe jest między innymi:


  • komentowanie publikowanych artykułów

  • znacznie prostsze dodawanie nowych materiałów - wystarczą do tego podstawowe umiejętności korzystania z internetu. Dzięki temu mareckie organizacje będą mogły same w prosty sposób publikować informacje o swoich działaniach. Zainteresowanym współpracą mieszkańcom umożliwimy także wzięcie pod opiekę wybranych działów portalu.Zapraszamy do współpracy i do dzielenia się lokalnymi informacjami! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mail redakcja@marki.net.pl

Redakcja portalu.

p.s. Z powodu powyższych zmian nie są jeszcze dostępne wszystkie artykuły i zdjęcia sprzed 2005 roku - wkrótce jednak zostaną one uzupełnione.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry