27 maja 2010    12:56

ligaminiaturaJuż w sobotę wielkie wydarzenie na stadionie Marcovii. Nasi piłkarze zagrają z rezerwami Legionovii. Jeśli wygramy to spotkanie awansujemy do IV ligi bez względu na wyniki innych drużyn. Nasi piłkarze grają mądra, poukładaną piłkę przez cały sezon, na stadionie jest bardzo bezpieczenie, godzina spotkania jest wręcz wymarzona, więc dlaczego Ciebie miałoby zabraknąć ? Musisz tam być, koniecznie poinformuj znajomych i przyjdźcie razem. Nie zachęcę Was truskawkami, ani rewelacyjną akustyką stadionu, ale tym, że grają tu piłkarze wkładający serce w grę i na pewno zrobią wszystko, żeby awans osiągnąć już w następnym spotkaniu. Czekamy na Ciebię już w sobotę o godzinie 17:30 na Wspólnej 12 w Markach ! Wstęp wolny !

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry