Koncert i spotkanie z okazji 66 rocznicy powstania AK- zaproszenie

Krzysztof Bychowski MOK

 7 lutego 2008    09:38

mok_t.jpgBurmistrz Miasta Marki i Marecki Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na Uroczystość z okazji 66. rocznicy powstania Armii Krajowej.
W programie:
Koncert Muzyki Patriotycznej w wykonaniu Kwartetu Klarnetowego "Scherzo" w składzie Marek Karwowski, Łukasz Kukulski, Jacek Olejniczak i Konrad Putowski.
Spotkanie z przedstawicielami Zarządu Oddziału Warszawa - Mazowsze Związku Żołnierzy Armii Krajowej z Mareckimi Kombatantami i zaproszonymi gośćmi.

Uroczystość odbędzie się w sobotę, 16 lutego 2008 roku o godzinie 11.00 w Mareckim Ośrodku Kultury w Markach, ul Fabryczna 2.

Zapraszamy!

mok.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry