IV liga, IV liga - Marcovia !!!

Paweł Jaczewski Marcovia

 29 maja 2010    23:03

ligaminiaturaPo ciekawym meczu i pięknych bramkach awansowaliśmy do IV ligi. Czytaj dalej...Legionovia II Legionowo 0:3 Marcovia Marki

(mecz rozegrany w Markach z powodu dni Legionowa i braku możliwości rozegrania meczu w Legionowie)

Dzisiaj wyjątokowo relacja będzie trochę skrócona. Legonovia II była gospodarzem, mecz rozegrano w Markach.
W 18. minucie mamy wolnego - z prawej strony na wysokości linii pola karnego do pilki podchodzi Norbert Petasz, który oddaje sprytne uderzenie, obok muru w długi róg bramki, bramkarz oczekiwał strzału w krótki róg i zaskoczony po raz pierwszy dzisiaj musiał wyciągać piłkę z siatki.
W 56. minucie na wysokości pola karnego, prawie w tym samym miejscu, w którym wolnego wykonywał Norbert Petasz, tylko po drugiej stronie boiska i zamiast po prawej to po lewej stronie pola karnego do piłki podchodzi Konrad Kowalski. Gol - stadiony świata. Uderza tak, żę piłka odbijając się od górnej częsci długiego słupka wpada do bramki.

W 63. minucie Mateusz Kostka dostaje prostopadłe podanie, biegnie kilka metrów z piłką, uderza i jest 3:0.

W dzisiejszym meczu świetne sytuacje mieli dzisiaj również Sebiastian Groszek oraz Damian Paterek, który trafił w poprzeczkę. Na pewno sytuacji było więcej, ale jak się tyle dzieje zarówno na boisku jak i poza to ciężko wszystko zapamiętać.
Brawa za grę należą się całej drużynie.
Czekamy na kolejne 3. punkty z Dębem i walkę o zwycięstwo z Drukarzem.
Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim piłkarzom za awans, tym którzy grają obecnie w Marcovii, tym, którzy przyszli w tym sezonie, a szczególnie tym, którzy z Marcovią byli zawsze, a na wiosnę nie reprezentowali barw naszego Klubu (tu podziękowania do Łukasza Zalewskiego oraz Karola Zielińskiego, których brak w obronie był widoczny).

Dzisiaj nie myślmy o podziałach - osiągnęliśmy cel tego sezonu. Wielkie podziękowania i gratulacje należą się naszym Piłkarzom, którzy wkładali serce w grę przez cały sezon, trenerowi Karasiowi, trenerowi Etmanowiczowi, Działaczom. Dziękuję Panu Bogdanowi, Panu Mirkowi oraz Kibicom, którzy byli zawsze z Marcovią bez względu na wszystko. O Panu Bogdanie i Mirku wiele nie muszę pisać, bo każdy kto chodzi na Marcovie wie, że są to osoby, które zawsze były i będą z Marcovią.
Z mojej strony wielkie słowa uznania i szacunku należą się dla Pana Przemysława Dzięcioła - jest to wielki kibic naszego klubu i osoba, która mimo, że jest z nami dopiero od tego sezonu to robi wszystko co najlepsze dla Marcovii. Niech wszyscy kibice Marcovii zauważą, że osiągnliśmy awans w dużej mierze dzięki Panu Dzięciołowi. Niektóre momenty chcielibyśmy zapomnieć - jak zbliżenie się Marcovii i Polonii Warszawa. Dzisiaj jednak zapomnijmy o tym - cieszmy się z awansu !!!

Gratulacje można składać w komentarzach.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry