Czekam i czekam ?.

Włodzimierz Karpiński

 9 lutego 2008    08:10

mcj0196568.jpgCzekam sobie cierpliwie na rozstrzygnięcie protestu w sprawie rozstrzygnięcie przetargu na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Pustelniku. Zaglądam na odpowiednią stronę w Biuletynie Informacji Publicznej. Rozstrzygnięcia, a ściślej informacji o rozstrzygnięciu protestów jak nie ma, tak nie ma.


Ale pojawiło się ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na kompleksowy i bezpośredni nadzór inwestorski nad realizacją budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Markach. Termin wykonania zamówienia - zgodnie z umową z wybranym w postępowaniu wykonawcą robót budowlanych - do 20-12-2009 r. Kryterium wyboru, to tak na marginesie, jest jedno ? jak najtaniej.

Można więc domniemywać, że protesty rozstrzygnięto i wyłoniono wykonawcę. I teraz szuka się ?nadzorcy inwestorskiego?. Ale równie dobrze może być i tak, że szuka się tegoż ?nadzorcy? aby czasu nie tracić. Chętni na sprawowanie nadzoru mają bowiem czas na składanie ofert do 29 lutego. To będzie miesiąc od rozstrzygnięcia przetargu na wykonawcę.

Można się bawić tylko w domysły. Dotychczas bowiem nie opublikowano żadnej informacji o wynikach rozpatrzenia protestu w postępowaniu przetargowym na budowę tejże sali gimnastycznej.

Dlaczego zawracam głowę czytelnikom?
Bo tam gdzie brakuje informacji, tam wkracza plotka.
Co niniejszym dedykuję temu, kto tę informację skrywa.

W. Karpiński
Poprzednie teksty związane z tematem:
Hala oprotestowana
http://www.marki.net.pl/hala-oprotestowana-1792
Jest wykonawca - będzie hala
http://www.marki.net.pl/jest-wykonawca-bedzie-hala-1774

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry