Świetlice środowiskowe

Włodzimierz Karpiński

 10 lutego 2008    09:35

mcj0355361.jpgW budynku Mareckiego Ośrodka Zdrowia przy ulicy Sportowej działa Świetlica środowiskowa ?Chata?. Uczęszcza do niej regularnie grupa ok. 40 dzieci i młodzieży. W ?Chacie? prowadzone są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i dydaktyczne. Prowadzi je, trzech wykwalifikowanych wychowawców. Świetlica czynna jest w każdy dzień powszedni w godz. 14-18, a w soboty w godz. 10-14.

Zainteresowanym polecam tekst - O świetlicy środowiskowej ?Chata?.
http://www.marki.net.pl/o-swietlicy-srodowiskowej-chata-351
oraz Programy oświatowe dla młodzieży
http://www.marki.net.pl/programy-oswiatowe-dla-mlodziezy-469

Wspominam o tej świetlicy, ponieważ Burmistrz ogłosił właśnie otwarty konkurs ofert na prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i socjoterapeutycznych oraz dożywianie dzieci w świetlicach środowiskowych.

Jest to zadanie publiczne miasta. Oznacza to ze każdy, czyja oferta zostanie przyjęta, otrzyma wsparcie w realizacji tego zadania wraz z udzieleniem dotacji finansowej.
Przewidywana kwota dotacji w 2008 roku - 30.000,00 zł

Informacje dotyczące konkursu ofert można uzyskać w Urzędzie Miasta Marki, Al. J. Piłsudskiego 95, tel. 781-10-03 wew. 127
Termin realizacji zadania ? marzec grudzień 2008 r.

W. Karpiński
Zarządzenie Burmistrza w Biuletynie Informacji Publicznej
http://bip.marki.pl/pl/bip/brm_prawo/2008/01/007

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry