"Człowiek i zwierzę na wspólnej Ziemi" - rozstrzygnięcie konkursu

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 7 czerwca 2010    10:49

czlwiek_i_zwierze_konkurs_do_netu copyW piątek 11. VI. 2010 , o godzinie 11.00 w Galerii Mareckiego Ośrodka Kultury odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie ogólnomiejskiego konkursu plastycznego pod patronatem Burmistrza Miasta Marki "CZŁOWIEK I ZWIERZĘ NA WSPÓLNEJ ZIEMI" połączone z otwarciem wystawy prac jego uczestników.
W programie imprezy: prezentacja uczestników konkursu i ich prac, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów oraz spotkanie z dr DOROTĄ SUMIŃSKĄ, znaną autorką książek o zwierzętach.

W ogólnomiejskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez MOK w Markach wzięło udział 103 uczniów z mareckich szkół: są to reprezentanci starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Wszystkie prace, wykonane w takich technikach plastycznych jak: rysunek ołówkiem, kredkami i pastelami, kolaż, malarstwo farbami wodnymi - oraz wiele innych - składają się na bogatą, barwną wystawę która ilustruje współistnienie ludzi i zwierząt i ich wzajemny kontakt zarówno w jego pozytywnych jak i negatywnych aspektach.

Wystawa "Człowiek i zwierzę na wspólnej Ziemi" czynna będzie od 11. VI. 2010 do 10. IX. 2010.

Więcej informacji o wystawie:  tutaj

Anna Dąbrowska - Pękocka
MOK w Markach

czlwiek_i_zwierze_konkurs_do_netu copy

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry