Tego przetargu nikt nie oprotestuje

Włodzimierz Karpiński

 19 lutego 2008    11:50

mcj032013.jpgO tym przetargu mogę pisać spokojnie. Nikt go nie oprotestuje. Tak jak inne o których pisałem. Chodzi o drugi przetarg na konserwację oświetlenia drogowego w Markach w latach 2008-2009. Poprzedni przetarg, ogłoszony 11 grudnia 2007 roku został unieważniony.

Przetarg wygrała firma Elzar - Usługi Elektryczne z Warszawy. Firma wszystkie wymogi Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia spełniła. Jedynym obowiązującym kryterium oceny była cena. Oferta firmy uzyskała 100 punktów, czyli maksymalną liczbę punktów.

Oczywiście, od decyzji o rozstrzygnięciu można wnieść protest. Można oprotestować zarówno czynności jakie podejmował zamawiający czyli burmistrz. Można też złożyć protest, że nie podjął czynności które powinien wykonać. Protest wnosi się w terminie 7 dni od dnia, w którym powzięto lub można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.

Tyle teorii. Ale na ten przetarg wpłynęła tylko jedna oferta. Właśnie firmy Elzar. Dlatego jestem pewien. Tego rozstrzygnięcia nikt nie oprotestuje.

W. Karpiński
Źródło:
http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2008/03

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry