Podsumowanie roku 2003 w mareckim kole PZW

Rafał Redeł PZW

 22 lutego 2004    23:58

W niedzielne przedpołudnie 22 lutego 2004 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Markach. Celem spotkania było podsumowanie działalności koła w minionym roku i omówienie planów na nadchodzący sezon. Poza członkami koła na zebraniu obecny był gościnnie przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW.W części formalnej spotkania prezes Edward Różański i sekretarz Jan Orłowski omówili działalność koła w ostatnim czasie, skarbnik Andrzej Jezierski przedstawił sprawozdanie finansowe. Wypowiadał się także przedstawiciel komisji rewizyjnej oraz członkowie.
W dalszej części zebrania wywiązała się żywa dyskusja wokół tematów związanych z planowanymi działaniami koła. Szczególne emocje budziła koncepcja powołania kapitanatu sportowego a także zmiany metody przeprowadzania zawodów poprzez przejście na system dwuturowy i dwusektorowy. Uczestnicy rozmawiali też o sposobach zwiększenia uczestnictwa dzieci i młodzieży - poprzez rozwijanie grup juniorów i kadetów. Przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW dostrzegł w części dyskusji problemy na styku wędkarstwa sportowego i turystycznego, doradzając równocześnie, by nadal próbować godzić w ramach koła te dwa podejścia.

Niewątpliwie przyjemnym elementem spotkania mareckich wędkarzy była uroczystość wręczania pucharów i dyplomów za zeszłoroczne osiągnięcia wędkarzy. Tytuł Wędkarza Roku 2003 - Zdobywcy Grand Prix przyznano Andrzejowi Drzewieckiemu.Więcej zdjęć na następnej stronie.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry