Punkt informacyjny na ulicy Paderewskiego/Piłsudskiego - fotorelacja

Radek Dec PISMarki

 13 czerwca 2010    22:34

Obraz 237W niedzielę po raz kolejny spotkaliśmy się z mieszkańcami Marek ustawiając punkt informacyjny na ulicy Paderewskiego, w cześci graniczącej z ulicą Piłsudskiego.  Duże zainteresowanie punktem, zwłaszcza ze strony młodzieży cieszy i napawa optymizmem.Ze strony przejeżdżających samochodów często słyszeliśmy głosy poparcia dla naszego kandydata, ale również te mniej przychylne. Na te i na te nadstawialiśmy ucha. Na pytanie dokąd pojadą plakty, odpowiadano: Suwałki, Białystok, Olsztyn, Ruciane a nawet Braniewo. Na miejscu można było otrzymać między innymi ulotki informacyjne o kandydacie na Prezydenta RP p. Jarosławie Kaczyńskim, gazety wydawane przez jego Komitet Wyborczy, plakaty, a także otrzymać pamiątkowe długopisy, znaczki czy koszulki. Szczególne podziękowania dla p. Dariusza i p. Marii Leśnikowskich oraz Państwa Piątków za okazaną wielką życzliwość i sympatię.

Adres mailowy do kontaktu: pis@marki.net.pl[Foto: Radek Dec]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry